~ 16.9. 2013 ~

15. september 2013 at 23:59 | V |  Diary
ZDRAVÍM ! :-)
Ahoj, zdravím Vás po 9ti měsících :-D . Nebyli jsme tu celkem dost dlouho, už jsem na blogování času moc neměla a pořád ho moc není. Dnes jsem si jen tak na blog vzpomněla a říkala jsem si, jestli nemám napsat článek. Rozmýšlím se nad tím jestli stále přidávat příspěvky nebo ne. Uvidíme jestli bude nějaký ten čas a jestli opět nezapomeneme :-D . Je září, opět škola a další povinnosti a mám toho vážně hodně. Klaním se těm, kteří to nevzdali, protože já vždy začnu blogovat a za chvíli mě to přejde :-D . Tak jsem se po dlouhé době ozvala a skusíme přidat další nové příspěvky do rubriky FASHION.
MÁTE SE NA CO TĚŠIT !
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
V & M
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 KulNaKe KulNaKe | Email | Web | 16. august 2018 at 16:04 | React

Lump armpit delivers inconvenience, aches. To delay visit in the hospital is not appropriate. Formation under the muscle cavity may become cancer illness. But more often it is consequence excessive use antiperspirants with aluminum, non-compliance conditions personal hygiene, increased sweating. Inflammation triggers narrow blouse, contaminated razor-affiliation, the virus.
<a href=http://armpit.info/how-much-should-you-worry-about-painful-lump-under-armpit>painful lump under armpit</a>  
Discomfort under the arm, redness, lump getting warm? This is the ulcer that will cut, next drink antibiotics. First treat lotions, anti-inflammatory drugs. When the ailment is started, the required surgery.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama